آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

کارایی گوشی خود را چند برابر کنید. نشانگر میزان باتری به درصد مدیریت و تمیز کردن رم گوشی مدیریت و تمیز کردن حافظه مدیریت مصرف اینترنت و وای فای

دانلود کنید
آگهی

آفرینک | دانلود اپلیکیشن اندرویدبرای تماشای آنلاین انیمیشن و کارتون بر روی موبایل و تبلت خود می‌توانید اپلیکیشن موبایل آفرینک را از این صفحه به‌سادگی دانلود کنید.

دانلود کنید
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Last Stand v1.0

در بازی اکشن Last Stand ارتش مارما مورد خیانت قرار گرفته و تنها مانده تا توسط گارن که زمانی متحدشان بود نابود شود. در نقش سربازی به نام جان فالک، شما داوطلب شده‌اید زمان را برای متحدان خود بخرید تا بتوانند از حملات موجودات جهش‌یافته سرزمین مردگان فرار کنند.

به خاطر داشته باشید که شجاعت این است که در کنار دوستانتان بمانید، حتی زمانی که نتیجه‌اش را نمی‌دانید. باید سعی کنید هرچه می‌توانید مدت بیشتری دشمن را معطل نمایید، این آخرین موضع شماست.

ویژگی‌ها:

واحد پول بازی ولت است که در قسمت بالا سمت راست صفحه نشان داده می‌شود و از آن می‌توانید برای خرید مهمات و بکارگیری برج‌ها استفاده نمایید. پس از شکست دشمن می‌توانید ولت‌ها را جمع‌آوری کنید

با لمس بر روی جان منوی سلاح‌ها باز می‌شود که می‌توانید او را به سلاح‌های آزاد شده مجهز نمایید

با استفاده از ولت یا برداشتن مهمات دشمنانی که شکست داده‌اید می‌توانید سلاح‌های جدید را آزاد نمایید

مهمات برای تمامی سلاح‌ها به جز کلت محدود است که می‌توانید به وسیله ولت‌ها برای آن‌ها مهمات تهیه کنید

هر سلاح دارای سرعت حمله، قدرت تخریب، اندازه خشاب و… منحصربه‌فرد می‌باشد

در منوی برجک می‌توانید مسلسل (زرد)، موشک (قرمز)، میدان احیاء (سبز) و تولیدکننده جاذبه را استفاده کنید

از آیتم‌های افزایش قدرتی که دشمنان نابود شده رها می‌کنند برای بهبود سرعت، حمله و سپر استفاده کنید

دیدگاه ها

پاسخ دهید