آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

بازی رایگان بیلیارد ایرانی هشت امکان بازی یک به یک با کاربران ایرانی امکان بازی با دوستان خود همراه با مسابقات (تورنامنت های) میلیونی درون بازی به صورت ماهیانه و چندین امکانات جذاب دیگر امکان نصب بر روی سیستم عامل اندروید دارای مجوز رسمی از بنیاد بازی های رایانه ای

دانلود برای اندروید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Towards the Light v1.8 + data

در بازی ماجراجویانه Towards the Light سرنوشت جهان در دستان شما قرار گرفته است. دنیاها در حال از دست دادن انرژی خود هستند و شما تنها کسی هستید که می‌تواند آن را متوقف کند. همه برج‌ها را روشن کنید و کهکشان را نجات دهید. آماده‌اید؟

در این بازی شما در یک دنیای مکعبی به روشی جالب به کاوش می‌پردازید. قادر خواهید بود تا در وجه‌های مختلف مکعب حرکت کنید و راه بروید. امتحان کنید و ببینید چقدر می‌تواند شگفت‌آور باشد.

درگاه‌ها، مکانیزم‌ها، سکو‌ها… سطوح پر از راه‌های عبور مختلف هستند و برای کشف کردن پازل‌ها باید با محیط تعامل داشته باشید… آماده شوید مغزتان را روشن کنید!

سه محیط مختلف را در بیش از ۲۰ مرحله متنوع کاوش کنید. این شانس را خواهید داشت تا مناظر جدید را در دنیاها پیدا کنید، اما تنها اگر به اندازه کافی مهارت داشته باشید. آیا برای چالش آماده‌اید؟

در این بازی شما باید از تیغ‌های مرگبار و دشمنانی که به هر طریق می‌خواهند شما را متوقف کنند دوری کنید. اگر نمی‌خواهید بمیرید باید جا خالی بدهید!

دنیاها شامل مواد معدنی و سنگ‌های قیمتی فراوان هستند، همه آن‌ها را جمع‌آوری کنید تا نشان افتخار طلایی، نقزه‌ای یا برنزی بگیرید. گوی‌ها به شما امکان خواهند داد تا به دنیاهای دیگر سفر کنید، اگر می‌خواهبد به حرکت خود ادامه دهید به دنبال آن‌ها بگردید. هرچه می‌توانید آن‌ها را جمع‌آوری کنید زیرا برای نجات جهان به آن‌ها نیاز خواهید داشت!

دیدگاه ها

پاسخ دهید

اپلیکیشن علی بابا

محبوب ترین اپلیکیشن سفر


دانلود بستن