آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nanomedix Evolution v2.1 + data

در بازی استراتژیک Nanomedix Evolution دنیا را از یک بیماری مسری مرگبار نجات دهید! در قرن 24 مردم با یک تهدید انقراض جهانی مواجه شده‌اند. ویروس‌ها، میکروب‌ها و باکتری‌ها جهش یافته‌اند و دیگر تحت تأثیر داروهای معمول قرار نمی‌گیرند و از آن زمان انسان‌ها پیوسته در حال مبارزه با آن‌ها هستند تا بتوانند زنده بمانند. سرانجام در دوره مبارزات طاقت‌فرسا برای زندگی، دانشمندان راه را پیدا کردند، آن‌ها نانو ربات‌هایی را ساخته‌اند که قادرند عوامل بیماری‌زای مرگبار را درون بافت اندام‌های داخلی از بین ببرند.

این یک بازی استراتژیک به سبک دفاع از قلعه است که شما در آن باید اقدامات دقیقی انجام دهید. در عرض مدت چند ثانیه ویروس‌های کشنده و بیماری‌ها می‌توانند همه اعضا را یکی پس از دیگری آلوده کنند. زمانی برای شکست وجود ندارد، ایمنی بدن تقریباً به صفر رسیده. نانو ربات‌های خود را عاقلانه مدیریت کنید و حداکثر سعی خود را برای نجات انجام دهید!

دوره جدید مبارزه با بیماری‌ها آغاز شده است!

ویژگی‌ها:

12 مرحله گوناگون که به شکل 12 عضو بدن ارائه می‌شود

نانو ربات‌های قدرتمند برای حفاظت کل بدن آماده‌اند

گرافیک واقع‌گرایانه از اعضای داخلی که حتی می‌توانید با آن‌ها به مطالعه آناتومی بپردازید!

تنوع بزرگ ویروس‌ها، میکروب‌ها، باکتری‌ها و سلول‌ها. دشمنان فراوانی برای مبارزه دارید

امکان به اشتراک‌گذاری دستاوردهای شما بر روی شبکه‌های اجتماعی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • سلام
    لطفا یکم بیشتر بازی دفاعی از نوع غیر دیتا دارش قرار بدین . من فقط به خاطر این سبک به سایتتون سر میزنم . تنها سایتی هستی که کتگوری دفاعی رو در بخش بازی ها داره .
    تشکر

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود