آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Secret of the Lost Manor v1.1

سال‌های بسیاری از زمانی که ویلای خود را ترک کردید می‌گذرد، اما هیچ‌گاه فراموش نکرده‌اید که برخی از کودکان در آنجا ناپدید شده‌اند. روزی تصمیم می‌گیرید تا سفری به آنجا داشته باشید تا سعی کنید رویدادهایی که آنجا رخ داده بود را روشن کنید.

چرا کودکان ناپدید شدند؟ آیا برای جقیقت آماده‌اید؟ آیا می‌توانید رمز و راز آن را حل کنید؟ در بازی ماجراجویانه The Secret of the Lost Manor که به سبک اشاره و کلیک ارائه می‌شود می‌توانید پاسخ این سوالات را بیابید!

ویژگی‌ها:

بر اساس بازی‌های سبک اشاره و کلیک

گرافیک فوق‌العاده که شما را در تاریخ محصور می‌کند

موسیقی زمینه شگفت‌انگیز

ذخیره خودکار بازی

برچسب‌گذاری همه آیتم‌ها

بدون صحنه‌های اشیاء پنهان

کتابچه سرنخ‌ها

ترجمه شده به زبان‌های اسپانیایی، انگلیسی، ایتالیایی، فرانسوی و آلمانی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود