آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

File Hide Expert v2.1.2

با استفاده از برنامه File Hide Expert می‌توانید در عرض مدت چند ثانیه هر فایل (عکس، موسیقی و ویدیو) و یا پوشه‌ای را مخفی کنید. این برنامه سریع و قابل اطمینان می‌باشد!

می‌توانید کلمه عبور تنظیم کنید تا از استفاده دیگران از این برنامه جلوگیری نمایید. برای فعال کردن کلمه عبور در بخش تنظیمات Enable Password را فعال نمایید و کلمه عبور را از طریق Change Password تعریف کنید.

ویژگی‌ها:

هر نوع فایل یا فولدری را که نمی‌خواهید دیگران ببینند را می‌توانید پنهان کنید

تصاویر و ویدیوهای پنهان شده از بخش گالری و پلیر ویدیوی دستگاه شما ناپدید می‌شوند

هر تعداد فایل که می‌خواهید را مخفی نمایید

دارای رابط کاربری سریع، روان و شهودی برای مخفی کردن آسان

مدیریت آسان همه آیتم‌های مخفی و تغییر وضعیت بین آشکار و پنهان

محافظت به وسیله کلمه عبور برای اطمینان از حریم خصوصی شما

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود