آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Dig or Die – 2D Runner v1.1.1

به دنبال یک بازی غیرعادی به سبک رانر در زیر زمین می‌گردید؟ بازی دیوانه‌وار و بامزه Dig or Die – 2D Runner را همین حالا امتحان کنید! شخصیت خود را انتخاب کنید، در اعماق زمین به حفاری بپردازید و سعی کنید در این بازی رانر مبتنی بر فیزیک آب، شخصیت خود را از هیولای شیطانی و خطرات دیگر نجات دهید.

با انگشت خود زمین را حفاری کنید و حباب شخصیت خود را به مرکز زمین هدایت کنید. اما مراقب باشید زیرا همه‌جا خطر در کمین شماست. برای موفقیت در این بازی باید هوشمندانه بازی کنید و مواظب هیولاها، صاعقه‌ها، موش‌های کور و غیره باشید.

ویژگی‌ها:

دارای بیش از 30 شخصیت مختلف! سعی کنید همه را نجات دهید

گیم‌پلی ساده و نوآورانه بر اساس فیزیک آب و سبک رانر

دنیای زیر زمینی زیبا با خطرات گوناگون

بازی را به صورت رایگان انجام دهید

جدول امتیازات با دوستان شما

هدایای رایگان به صورت روزانه

مناسب برای تمامی سنین و طرفداران همه سبک‌های بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود