آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cartoon Gangster v1.2

Cartoon Gangster یک بازی اکشن هیجان‌انگیز سه‌بعدی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که با گرافیک کارتونی زیبا به شما ارائه می‌شود.

هیجان‌انگیزترین بازی گانگسترها را تجربه کنید! با قدرت پلیس در شهر مبارزه کنید. انتظار مسابقات مختلف، تیراندازی و مبارزات شدید نفر به نفر را داشته باشید! از میان انواع سلاح‌های مختلف شامل کلت، تفنگ، آرپی‌جی، شوکر، نارنجک، تیر و کمان و مهمات مختلف استفاده کنید. خود را مسلح کرده و به سلطان دنیای تبهکاران تبدیل شوید!

ویژگی‌ها:

دارای گرافیک رنگارنگ به سبک کارتونی

مأموریت‌های پویا که مهارت‌های رزمی شما را محک می‌زنند!

نبردهای خشمگین، تیراندازی، مبارزه با پلیس و سرقت خودرو

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود