آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Ultimate Dinosaur Simulator v1.0.5

در بازی شبیه‌ساز Ultimate Dinosaur Simulator دنیای ماقبل تاریخ را کشف کنید و به عنوان یک دایناسور قدرتمند بر آن فرمانروایی نمایید! در زمان سفر کنید، وقتی که هیولاهای گوشتخوار در زمین پرسه می‌زدند و زندگی گیاهی عجیب و غریب جنگل‌های خطرناک را پر کرده بود!

برای اولین بار می‌توانید از میان ده دایناسور قابل بازی انتخاب کنید! برای غذا شکار کنید، یک خانواده از دایناسورها را پرورش دهید، و در برایر هیولاهای خطرناک مانند اسپینوزاروس برای نجات زندگی خود بجنگید!

ویژگی‌ها:

سلامتی، گرسنگی، تشنگی و انرژی خود را مدیریت کنید

در یک بازی چند جانور مختلف را می‌توانید انتخاب کنید

در نبردهای هیجان‌انگیز با شش غول شرکت کنید

دایناسورهای دیگر را در دسته خود به خدمت بگیرید

بچه دایناسورها را پرورش دهید تا به عضوی قدرتمند در دسته شما تبدیل شوند!

نام، ظاهر، مهارتها و ویژگی‌های دایناسور خود را سفارشی کنید

تجربه کسب کنید و سطح دایناسور خود را ارتقاء دهید

امتیاز بگیرید و سلامتی، حمله، سرعت دویدن و غیره را ارتقاء دهید

شرایط آب و هوایی پویا به همراه چرخه روز و شب

محیط سه‌بعدی وسیع با گرافیک واقع‌گرایانه

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • ببخشیدنسخه نامحدودش چطوریه این بازی که به سکه نیاز نداره میشه زودتربگین

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود