آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Indroid v1.0

در بازی اکشن Indroid در 5 دنیای مختلف در برابر 5 غول منحصربه‌فرد در بیش از 50 مرحله بازی کنید.

از میان درویدهای مختلف انتخاب کنید. هریک از آن‌ها دارای نقاط قوت و ضعف مخصوص به خود می‌باشند. درویدهای دشمن را شکست دهید و از سلاح‌های آنها برای شکست درویدهای دیگر استفاده نمایید. هدف این بازی این است که 5 غول آخر مرحله را شکست دهید. هر مرحله دارای دروید محافظ است که در زمانهایی که دردسر زیادی ایجاد کنید وارد می‌شوند. 50 مرحله در این بازی وجود دارد که هریک به صورت تصادفی ایجاد می‌شوند و نقشه‌های ایجاد شده به علت تصادفی بودن قابلیت بازی چند باره را ارائه می‌کنند.

درویدها می‌توانند به سطح 80 برسند و هر سطح یک امتیاز ارتقاء ارائه می‌کند. این امتیازات ارتقاء می‌توانند در 18 مهارت مختلف توزیع شوند.

برای اجرای این بازی حداقل 1 گیگابایت رم و گرافیک Mali-400 MP2 یا هم‌سطح آن پیشنهاد می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود