آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Drive Die Repeat v1.0.3

Drive Die Repeat – Zombie Game یکی از بهترین بازی‌های مسابقه‌ای زامبی است که تا به حال ساخته شده! به وسیله خودرو و سلاح‌های خود ضربه بزنید، شلیک کنید، و از روی زامبی‌ها رد شوید و آن‌ها را نابود نمایید! در میان ده‌ها زامبی ترسناک که برای متوقف کردن شما از نجات دنیا، حاضرند بمیرند رانندگی کنید!

با وسیله نقلیه منحصربه‌فرد خود و با استفاده از زرادخانه رو به افزایش سلاح‌هایتان که به شما کمک می‌کنند زامبی‌ها را سریع‌تر از بین ببرید، به زامبی‌ها شلیک کرده و آن‌ها را له کنید.

با نابود کردن زامبی‌ها سکه بدست بیاورید و از آن‌ها برای ارتقاء خودرو، سلاح‌ها و سپرهای خود استفاده نمایید. این ارتقاءها می‌توانند به شما کمک کنند با افزایش سرعت خودرو و نرخ آتش امتیاز بیشتری بدست بیاورید.

به زامبی‌ها بزنید و از روی آن‌ها رد شوید و یا با استفاده از سلاح‌های قدرتمند خود آن‌ها را از بین ببرید. بر تکنیک‌های رانندگی و تیراندازی مسلط شوید تا دنیا را از آخرالزمان زامبی‌ها نجات دهید!

ویژگی‌ها:

بازی زامبی بسیار اعتیادآور!

ارتقاء‌ها و خودروهای فوق‌العاده!

گرافیک و گیم‌پلی شگفت‌انگیز!

شامل 3 محیط بسیار زیبا!

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود