آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Fairy Land Rescue v1.0.0

جادوگر شیطانی سرزمین پریان را طلسم کرده است! حالا سرزمین خشک و غمگین شده، اما پری‌ها به کمک آمده‌اند! در بازی Fairy Land Rescue به پری‌ها کمک کنید از قدرت‌های جادویی خود برای نجات سرزمین استفاده کنند! ورد بخوانید، مراقب موجودات جادو شده باشید و سرزمین را از نفرین شیطانی نجات دهید!
سرزمین را تزئین و پاکسازی کنید تا زیبا و نو شود! همه چیز به شما بستگی دارد! به پری‌ها کمک کنید روستای جادویی را نجات داده و طلسم شیطانی را بشکنند! معجون‌های جادویی بسازید، با خرس‌های قطبی و موجودات دوست‌داشتنی دیگر ملاقات نمایید، و با استفاده از قدرت‌های فوق‌العاده خود شهر را تزئین کنید!
ویژگی‌ها:
برای نابودی شیطانی معجون‌های قوی بسازید
با استفاده از کریستال و کتاب جادو طبیعت را نجات دهید
قورباغه‌ها را از دریاچه نجات داده و آزادشان کنید
پل شکسته را تعمیر کنید تا به قلعه محسور شده وارد شوید
پازل‌ها را حل کنید تا سرزمین را پاکسازی کرده و نجات دهید
از چوب جادو استفاده کنید تا جادوگر شیطانی را شکست دهید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود