آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

City War: Robot Battle v1.0.1

آیا برای یک ماجراجویی کاملاً جدید آماده‌اید؟ در بازی City War: Robot Battle یک نبرد شگفت‌انگیز رباتی در شهر منتظر شماست.
در این بازی مأموریت شما این است که تنها یک سلاح بردارید و جنگ را آغاز کنید! همه ربات‌ها را شکست دهید، شهر را نابود کرده و اشغال نمایید. این بازی شما را به یک قهرمان و افسانه واقعی تبدیل می‌کند. اگر نتوانید رئیس روبات‌ها را شکست دهید مسیر هیچ‌گاه به پایان نخواهد رسید.
ویژگی‌ها:
شامل 3 شهر با 3 نقشه اصلی نیویورک، قاهره و پکن
مأموریت‌های مختلف برای به چالش کشیدن شما
9 نوع سلاح برای شکست دشمنان و نابود کردن شهر
می‌توانید با ارتقاء آیتم‌ها قدرت خود را افزایش دهید
شخصیت‌های اصلی همراه با گیم‌پلی شگفت‌انگیز

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود