آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Shoot The Birds v1.02

پیش نیاز : اندروید 2.0.1 و بالاتر

فصل شکار شده است ! اکنون وقت انتقام گرفتن از پرندگان مزاحم می باشد .
آیا از دست آنها که سالیان سال است به خانه و ماشین شما صدمه می زنند خسته شده اید و نفرتی عجیب نسبت به آنان پیدا کرده اید ؟
آیا آن هنگام که زیرچشمی شما را نگاه می کنند و گویی زیر لب می گویند : آهای ! من از تو نمی ترسم و هیچ وقت دستت به من نخواهد رسید ، بی نهایت خشمگین می شوید ؟

تفنگ خود را برداشته و هر جنبنده هوایی که در آسمان می بینید نابود کنید .

بازی Shoot The Birds را که هم اکنون توانسته خود را به یکی از اعتیاد آورترین های اندروید مارکت تبدیل کنید هم اکنون می توانید از اندرویدها دریافت نمایید .

 

hajm حجم : 17.92 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود