آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

AREL WARS 2 v1.0.0

پیش نیاز : اندروید 2.1 و بالاتر

سه قبیله Union, Buster و Deven به خوبی و صلح در کنار یکدیگر زندگی می کردند تا اینکه یک روز برادر دو قلوی آدنیس در قبلیه Deven که خوی شیطانی داشت تصمیم به گرفتن کنترل کل جهان گرفت و این آغازی بود بر پایان صلح .
داستانی که گفته شد مربوط به بازی زیبای AREL WARS 2 می باشد که شما را در میدان نبردی قرار خواهد داد که وظیفه شما در آن به ترتیب دفاع از داشته ها ، بهبود اوضاع و از بین بردن دشمنان می باشد . این بازی سبک دفاعی توقف ناپذیر می تواند با مراحل چالشی خود ساعت ها شما را سرگرم سازد .

hajm حجم : 38.92 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • اینترنت میخاد بدم میگه باید ا÷دیت کنی اصلا نمیاد

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود