آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Infamous Machine v1.0.7

Infamous Machine یک بازی ماجراجویانه خنده‌دار به سبک اشاره و کلیک است که در آن شما بدون داشتن حس مسئولیت در تاریخ حرکت می‌کنید تا به نوابغ افسانه‌ای کمک نمایید شاهکارهای خود را کامل کنند!

کلوین دستیار خوش‌نیت دکتر محقق ادوین اوپین است، یک فیزیکدان برجسته اما نخ‌نما که زمانی که ثمره کار تمام عمرش، یک ماشین زمان به شکل دوش، توسط جامعه علمی مورد تمسخر واقع می‌شود، کاملاً دیوانه می‌گردد. دکتر لوپین خود را به گذشته می‌فرستد تا جلوی کارهای مهم نوابغ بزرگ تاریخ را بگیرد، تا خودش بتواند آن‌ها را انجام دهد!

حالا تار و پود زمان در حال باز شدن است، و وظیفه کلوین و دستیار محققش لیز می‌باشد تا آن را تعمیر کنند. در سه فصل دیوانه‌وار و زیبا طراحی شده با اشاره و کلیک راه خود را پیش بگیرید تا بتوانید به بتهوون، اسحاق نیوتن و لئوناردو داوینچی کمک کنید به عظمت مقدر شده خود دست پیدا نمایند!

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید