آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Greedy Spiders v2.2

پیش نیاز : اندروید 1.6 و بالاتر

عنکبوت ها به شهر آمده و در حال نقشه کشی برای غذای همسایگان خود هستند . از هوش خود برای جلوگیری کردن از رسیدن به این هدف شوم عنکبوت ها بهره جسته و آنان را ناکام بگذارید .
آیا فکر می کنید که Greedy Spiders ساده است ؟ اگر چنین است باید بدانید که قطعا در اشتباه هستند . تنها کافیست خود را عمق در بازی کرده و عنکبونت های گرسنه را متصور شوید !

ویژگی ها :
– 178 مرحله چالشی
– 7 گونه مختلف حشرات
– هشدار : کاملا اعتیاد آور !
– گرافیک جذاب
– بهینه شده برای Xperia Play
– و …

hajm حجم : 18.59 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

 

 

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • پیشنهاد

    در صورت امکان بازی ها یی که تعداد دانلود بیشتری داشته را در قسمت جداگانه معرفی کنید

    با سپاس از تلاشتان

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود