آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sticklings v1.1.0

Sticklings یک بازی پازل منحصربه‌فرد برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن شما مأموریت دارید تا با استفاده از توانایی‌های گوناگون دسته‌ای از آدمک‌های چوبی را به هدف خود برسانید. آدمک‌های چوبی این بازی مانند موش‌های صحرایی فقط راه می‌روند و به راه رفتن ادامه می‌دهند و شما باید وظایف صحیحی را به تعدادی از آن‌ها اختصاص دهید تا بقیه را در مسیر صحیح قرار دهند.

توانایی‌ها شامل مسدود کردن، نابودی خودکار، پریدن، پرتاب بمب، دویدن و ساخت پل می‌باشد. مراحل بر اساس زمان محدود شده و بر حسب آن به شما مدال‌های طلا، نقره و برنز داده می‌شود. و اگر در یک مرحله شکست خوردید، یک گزینه برای منفجر کردن آن‌ها به وسیله بمب اتمی وجود دارد!

 

ویژگی‌های نسخه 1.1.0 :

اضافه شدن سه مرحله جدید به بازی

به‌روز رسانی و ساده‌سازی تعدادی از مراحل موجود

حل مشکلات مربوط به پرتاب بمب

بهبود انتخاب موش صحرایی در صفحات بزرگ

بهتر شدن عملکرد بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود