آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Layers of Fear: Solitude v1.0.26 + data

بازی Layers of Fear: Solitude تجربه ترسناک و روانگردان این عنوان را به واقعیت مجازی می‌آورد.

این بازی کاملاً برای یک تجربه مطلوب واقعیت مجازی بازطراحی گردیده است و در آن بازیکن از زاویه دید یک نقاش روانی و آشفته بازی کرده که سعی می‌کند در حال نبرد با روان‌پریشی خود اثر هنری‌اش را کامل نماید. هریک از اتاق‌ها مرتباً در حال تغییر است و وحشت‌ها و اسرار زجردار جدیدی را آشکار می‌نماید. آیا به اندازه کافی جرئت دارید تا به این جنون وارد شده و شاهکاری که مدت‌ها تلاش می‌کرده ایجاد نماید را به پایان برسانید؟

 

ویژگی‌ها :

حس جنون به این معنی است که هر چرخش سر شما ممکن است کاملاً محیط را تغییر دهد

دنیای زیبای بازی که از شاهکارهای نقاشی، معماری و دکوراسیون قرن 19 الهام گرفته را کاوش کنید

تعداد زیادی موسیقی اصلی که شما را عمیقاً وارد یک محیط تاریک و دیوانه‌وار می‌نماید

تنها از طریق کاوش در محیط می‌توانید جزئیات گذشته غم‌انگیز نقاش را کشف نمایید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا
  • هم خوب دانلود شده هم پیش‌نیاز رعایت شده

  • وقتی میخوام بازیو نصب کنم این اخطارو میده
    There was a problem parsing the package
    لطفا راهنماییم کنید

    • خوب دانلود نشده یا پیش نیاز اندروید رو رعایت نکردید

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود