آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Evil Robot Traffic Jam v1.0.14

به دلایل نامعلوم ربات‌ها می‌خواهند در شهر شما ترافیک ایجاد کنند! و ترافیک باید به هر قیمتی که شده روان باشد. به عنوان عضو نیروی دفاع در برابر ربات‌های شیطانی، شما باید دفاع‌ها را در شهر قرار دهید و با ربات‌ها به مقابله بپردازید.

بازی Evil Robot Traffic Jam سبک بازی دفاع از قلعه را از پایه به واقعیت مجازی می‌آورد. محیط بازی زنده می‌شود: وسایل نقلیه مانند ذرت بو داده منفجر می‌شوند، اشیاء محیط و جلوه‌های زیبا در هر جهت پراکنده می‌شوند، و شما با خلاص شدن از شر ترافیک بد، احساس کنترل کامل می‌کنید!

 

ویژگی‌ها :

نقشه‌های سه‌بعدی و گرافیک زیبا برای واقعیت مجازی

احساس کنید در میان یک میدان جنگ مینیاتوری هستید

انواع برج‌های دفاعی با قابلیت ارتقاء

سلاح‌های ویژه مانند پهپادهای هکر و بمب‌افکن‌ها برای کمک به شما

ده‌ها دشمن مختلف و نبردهای حماسی با غول‌ها

محیط واکنشی که به شما عکس‌المعل نشان می‌دهد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود