آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Private Photo Vault PRO v2.0.0

Private Photo Vault یک گاوصندوق است که همه تصاویر و ویدیوهای خصوصی شما را پشت یک گذرواژه نگاه می‌دارد. این برنامه به شما امکان می‌دهد تا بر روی کل برنامه و یا آلبوم‌های خاص کلمه عبور تعریف کنید.

برخی اوقات افرادی هستند که از شما خواهش بسیاری می‌کنند که عکس‌های خصوصی خود را نشانشان دهید. ویژگی رمز عبور طعمه در این برنامه به شما امکان می‌دهد تا یک رمز عبور را به عنوان طعمه تعریف کنید تا هرگاه با آن وارد برنامه شدید، عکس‌های متفاوتی از عکس‌های خصوصی اصلی‌تان نشان داده شوند.

 

ویژگی‌ها :

قابلیت تعریف گذرواژه هنگام ورود به برنامه‌ها

ثبت گزارش هنگامی که کلمه عبور اشتباه وارد می‌شود

قابلیت ورود و خروج از گالری دستگاه شما

ایجاد کاور آلبوم برای محافظت از محتوای آلبوم‌ها

یک گالری با کارکردهای کامل مانند بزرگنمایی، چرخش و جابجایی

قابلیت پخش ویدیوها مستقیماً از درون برنامه

این برنامه از لیست برنامه‌های اخیر پنهان است

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود