آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Nyheim v1.1

سرنوشت من در خطر است یک بیماری فراگیر همه فرزندانم را تحت تأثیر قرار داده و از آغوش من رانده یا جانشان را گرفته است. این بیماری باعث به وجود آمدن موجودی جهش‌یافته به نام ورمین شده که دارای غرایزی نابودگر می‌باشد. اما بشر سرسخت است. هنوز هم تعداد زیادی از انسان‌ها دوام آورده‌اند و سعی در بازسازی آینده دارند.

در بازی کارتی Nyheim به گروهی از بازماندگان کمک کنید و رهبری بازسازی شهر را بر عهده بگیرید، در حالی که موش‌ها، بحران‌ها و آب و هوای سخت شمالی تمام تلاش خود را می‌کنند تا آن چیزی که بیماری فراگیر آغاز کرده را به پایان برسانند.

 

ویژگی‌ها :

تاس را بیاندازید و نمادها را تطبیق دهید تا در مأموریت خود پیشروی کنید

همه مناطق شهر را برای منابع و بازماندگان جستجو نمایید

میان نیازهای گروه خود و مقر فرماندهی‌تان تعادل را برقرار کنید

با موش‌های هیولا مبارزه کنید و بحران‌ها را حل نمایید

با انجام وظایف یکی پس از دیگری خانه خود را کامل کنید

با ویژگی‌‌های متنوع می‌توانید رویکردهای مختلفی را دنبال نمایید

آیا شما همانی هستید که میراث شهر را نجات خواهد داد؟

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود