آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

TreasureHunter by R.Garfield v1.6.1

TreasureHunter by R.Garfield یک بازی کارتی سرعتی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که یادگیری آن بسیار ساده بوده و در عین حال یک گیم‌پلی اعتیادآور را به شما ارائه می‌نماید.

از میان 8 شخصیت انتخاب کرده و فوراً بازی را آغاز نمایید.

بخش آموزشی بازی به شما امکان می‌دهد در صورتی که بازی را نمی‌شناسید با نحوه بازی کردن آشنا شوید.

در برابر 7 دشمن با هوش مصنوعی دارای سطح مهارتی متفاوت به رقابت بپردازید.

اگر این دشمنان را به راحتی شکست دادید در حالت آنلاین به دنبال چالش بیشتر باشید.

دوستان خود را برای رقابت دعوت کرده و یا از ویژگی تطبیق بازی استفاده نمایید تا با یک بازیکن از سراسر دنیا رقابت نمایید.

تا 13 دستاورد گوناگون را بدست بیاورید.

در این نسخه از بازی تعدادی از مشکلات آن رفع گردیده است.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود