آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Lunaform v1.0

Lunaform یک بازی پازل آرکید برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که شبیه بازی بریک‌آوت می‌باشد، اما به جازی نابود کرده همه بلوک‌ها شما سعی می‌کنید تا آن‌ها را پر نمایید.

در زمان مناسب شش‌گوش‌ها را جابجا کنید تا ستاره‌های همرنگ را بگیرید، و شبکه را پر کنید تا مرحله به پایان برسد. در ابتدا آسان به نظر می‌رسد، اما در ادامه الگوهای ستاره‌ای که پیچیدگی آن‌ها مرتباً افزایش می‌یابد، ظهور می‌کنند، و در سیاره‌های دشوارتر شبکه شش‌گوش‌ها نیز بزرگتر می‌شود.

در این بازی هدف شما این است که با ساخت هریک از سیاره‌ها که با غلبه بر هر مرحله به دست می‌آید، ساخت منظومه شمسی را به پایان برسانید.

 

ویژگی‌ها :

بیش از 26 مرحله با دشواری فزاینده را انجام دهید

شامل 6 ارتقاء برای کمک به شما در انجام مأموریتتان

5 سیاره به همراه یک سیاره پنهان

دارای یک تا سه ساعت گیم‌پلی

این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود