آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Snap Swipe Drawer v1.3c [Pro]

Snap Swipe Drawer یک دراور برای ویجت‌ها و میانبرهاست، شبیه به دراور اعلان‌ها.

بهره‌وری خود را افزایش دهید و بدون نیاز به رفتن به صفحه خانگی دستگاه خود به ویجت‌ها دسترسی داشته باشید. صفحه خانگی گوشی و تبلت اندرویدی خود را تمیز نگاه دارید.

در این نسخه از برنامه تعدادی از باگ‌های آن رفع گردیده و پایداری آن بهبود یافته است.

 

ویژگی‌ها :

از هرکجا به ویجت‌ها و میانبرها دسترسی داشته باشید!

دارای ویژگی لیست سیاه

رابط کاربری به سبک طراحی متریال

کم‌حجم، سریع و با استفاده آسان

این برنامه فاقد تبلیغات می‌باشد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود