آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Otogi: Spirit Agents v2.0.644 + data

در بازی کارتی Otogi: Spirit Agents نمونه اولیه دوست دختر روانی به یک اژدها تبدیل می‌شود، در حالی که تایتانیا، ملکه پریا، به دنبال آخرین گرایشات به شیلویا می‌رود… آنها و دیگران همراه هم داستانی بی‌نظیر را ایجاد می‌کنند! صداگذاری این بازی توسط هاروکا تاماتسو، یوشینسوگو ماتسوکا، هیرو شیمونو و یو کابایاشی اجرا گردیده که ماجراجویی بازی را حتی هیجان‌انگیز‌تر می‌سازد!

اختلالات در احساسات مردم انرژی شیطانی را ایجاد می‌کند که به نوبه خود منجر به رویدادهای بسیار غیرواقعی می‌گردد که با منطق و عقل مخالفت می‌کنند. مأموران روح تنها کسانی هستند که می‌توانند این شرایط را حل و فصل نمایند. آن‌ها پشت صحنه در حال کار در گذشته بوده و اکنون نیز به کار خود ادامه می‌دهند.

مأموران روح با نهادهایی به نام ارواح همکاری می‌کنند، کسانی که خواسته‌های مستقل خود را دارند…

اینها چه نوع ارواحی هستند؟ شما هیچ‌گاه خدایان خاص، سلاح‌های افسانه‌ای مردم عادی و یا مشهور را نخواهید دید.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود