آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Tomb of the Khan v1.0.0

در این بازی شما یک باستان‌شناس معروف جهانی در ورودی آرامگاه چنگیزخان هستید که برای مدت طولانی مفقود گردیده بود. آیا می‌توانید وحشت درون آنجا را شکست دهید و یا به جنون خواهید رسید؟

بازی نقش‌آفرینی Tomb of the Khan یک رمان ترسناک هیجان‌انگیز تعاملی است که توسط تاد ماترنوسکی طراحی گردیده و در آن انتخاب‌های شما داستان را کنترل می‌نمایند. این بازی کاملاً متنی بوده و فاقد جلوه‌های گرافیکی و صوتی می‌باشد و از قدرت توقف‌ناپذیر تخیل شما نیرو می‌گیرد.

 

ویژگی‌ها :

از یک داستان 52 هزار کلمه‌ای از دوستی، جادو و وحشت میان‌بُعدی لذت ببرید

یک سبک باستان‌شناس را توسعه دهید: محتاط و علمی و یا خفاش جیغ‌جیغو

به بزرگترین باستان‌شناس تاریخ تبدیل شده، و یا ردای خان را برداشته و عازم سلطه بر جهان شوید!

دارای بیش از 25 مرگ منحصربه‌فرد و ترسناک

ویژگی‌های نسخه پولی برنامه آزاد گردیده‌اند

این برنامه فاقد تبلیغات مزاحم می‌باشد

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود