آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Ascot v1.0.1

The Ascot یک بازی پازل برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در سال 2009 نامزد دریافت جایزه بهترین بازی پازل مستقل در XYZZY گردیده بود.

در این بازی در مسیر شما به سوی سوپرمارکت هر چیزی ممکن است برای شما اتفاق بیفتد. حتی ممکن است با شخصی مواجه شوید که دستمال گردن‌های نفرین شده را پخش می‌کند که شما را به سوی گنج‌های پنهان که توسط هیولاهای ترسناک محافظت می‌شوند هدایت می‌نماید.

آیا خواهید توانست 100 درصد گنج را بردارید و یا نهار عقاب وحشی خواهید شد؟

در این نسخه از بازی تمامی ویژگی‌های نسخه پولی آن آزاد گردیده‌اند.

این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌شود.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود