آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Sons of the Cherry v1.2.0

Sons of the Cherry یک بازی نقش‌آفرینی برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که به صورت متنی به شما ارائه می‌شود و در آن خبری از جلوه‌های صوتی و گرافیکی نیست.

جاسوسی و سحر و جادوی محرمانه در انقلاب امریکا. یک سمت را انتخاب کنید و یا به خاطر روح ملت جدید، تنها در اسرار جنگ وارد شوید.

از دیسیپلین‌های متعدد جادویی استفاده کنید تا به اهداف خود دست پیدا کرده و تاریخ را تغییر دهید. این بازی بخش از مجموعه بیداری کاساندرا می‌باشد.

در این نسخه از بازی تمامی ویژگی‌های پولی آن آزاد گردیده‌اند.

این بازی فاقد تبلیغات می‌باشد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود