آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Cosmic Chef v1.0.0 + data

Cosmic Chef یک بازی واقعیت مجازی سرگرم‌کننده برای گوشی‌ها و تبلت‌های اندرویدی است که در آن با ترسناک‌ترین سرآشپزهای کهکشان به مقابله می‌بپردازید!

ریز ریز کنید، ببرید و در هم بشکنید تا راه خود را از میان امواج مواد غذایی باز کرده و سعی کنید مأموریت خود برای ساخت خوشمزه‌ترین بشقاب‌ها در کهکشان را با موفقیت انجام دهید!

آیا می‌توانید کاری کنید که غذاهای بومی دشمنان شما حتی خوشمزه‌تر از چیزی که هست شود؟ آیا از عهده تبدیل شدن به بزگترین ستاره سرآشپز در کهکشان بر خواهید آمد؟

این بازی بدون تبلیغات به شما ارائه می‌گردد.

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود