آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Akihabara – Feel the Rhythm v1.0

Akihabara – Feel the Rhythm ترکیبی منحصربه‌فرد از ریتم شدید و پازل‌های سرعتی است که در شهر الکتریکی توکیو اتفاق می‌افتد!
اشکال را سر هم کرده و با 15 آهنگ اصلی تطبیق دهید و اجازه ندهید به بالا برسند… وگرنه بازی تمام است! آیا می‌توانید در جدول امتیازات به رتبه بالا دست پیدا نمایید و بر ریتم مسلط شوید؟
در این نسخه از بازی باگ‌های آن رفع گردیده و تعدادی مرحله به آن اضافه شده است.

 

ویژگی‌ها:

با گیم‌پلی سرعتی و هیجان‌انگیز ریتمی بازی خود را به چالش بکشید

از گرافیک، موسیقی و صداهای باکیفیت بازی لذت ببرید

امتیازات آنلاین خود را پیگیری نمایید

در حالت‌های مختلف بازی تا 15 دستاورد را بدست بیاورید

در محیط‌هایی که از شهر توکیو الهام گرفته شده، بر موسیقی مسلط شوید

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود