آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Moana Island Life v3.1.439.160

اقیانوس شما را فرا می‌خواند! در بازی Moana Island Life که برای دستگاه‌های اندرویدی ارائه گردیده بهشت جادویی خود را با الهام از جدیدترین انیمیشن دیزنی به نام موانا بسازید.

به موانا، مائوئی و غیره محق شوید تا جزیره خود را بسازید و سفارشی‌سازی نمایید، مأموریت‌های گوناگون را انجام دهید تا جایزه بدست بیاورید، و جزایر اقیانوسیه را کشف کنید. ماجراجویی‌های جزیره منتظر شماست!

 

ویژگی‌ها :

به کمک موانا، مائوئی، پوا، هی‌هی و غیره روستای خود را بسازید!

بادبان‌ها را تنظیم کنید و در سرتاسر اقیانوسیه عازم کشف جزایر و مردم جدید شوید

محصولات را پرورش داده و برداشت نمایید، ابزار را بسازید و با جزیره‌نشینان و دوستانتان تجارت کنید

عضلات خود را پرورش دهید و در چالش‌های مائوئی شرکت نمایید!

مأموریت‌های ویژه زماندار را انجام دهید تا جوایز نادر را از آن خود نمایید

حیوانات خانگی را جمع‌آوری کرده و پناهگاه خود را با نوزادان لاک‌پشت، دلفین و غیره پر کنید

 

تغییرات نسخه 3.1.439.160:

بهبود بازی

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود