بازی نیروی رنجر ها آیکون

Power Rangers: Legacy Wars

بازی نیروی رنجر ها
4.3 (309246) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , رزمی

در بازی Power Rangers: Legacy Wars ریتا ریپالسا، جادوگر فضایی، شبکه مورفین را آلوده کرده و هیولاهای مجازی و تکاورها را برنامه‌ریزی نموده تا به نفع او به مبارزه بپردازند. با تیم خود از تکاورهای قدرتمند افسانه‌ای به مقابله بپردازید، بهترین جنگجویان خود را ارتقاء دهید و بهترین تیم را بسازید تا ریتا را شکست داده و شبکه مورفین را نجات دهید.
در نبردهای نفر به نفر در برابر بازیکنان واقعی با استراتژی به مبارزه بپردازید و مناطق جدید را از مکان‌های معروف در فیلم و برنامه تلویزیونی به همین نام آزاد نمایید.
تکاوران مورد علاقه خود را با حرکات نمادینشان مشاهده کنید. این بازی دارای گرافیک خیره‌کننده با کیفیت، و مدل سه‌بعدی شخصیت‌ها با جلوه‌های بصری و انیمیشن‌های شگفت‌انگیز می‌باشد.
تکاوران جدید را آزاد کرده و بیش از 40 جنگجو از فیلم جدید یا تکاوران کلاسیک را جمع‌آوری نمایید.
بهترین تیم خود را بسازید تا برای شما بجنگند. با تیم نهایی خود شما می‌توانید بهترین بازیکنان از سراسر دنیا را به چالش بکشید! بهترین جنگجویان خود را ارتقاء دهید تا پیروزی‌های خود را افزایش دهید!
اتحادها را ایجاد نمایید تا تاکتیک‌ها را مبادله کرده و به اشتراک‌گذاری و چت بپردازید!

آگهی

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.0 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 3.0.4
  • اندازه : 81M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1400/03/17
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود