Power Rangers: Legacy Wars v2.5.2

در بازی Power Rangers: Legacy Wars ریتا ریپالسا، جادوگر فضایی، شبکه مورفین را آلوده کرده و هیولاهای مجازی و تکاورها را برنامه‌ریزی نموده تا به نفع او به مبارزه بپردازند. با تیم خود از تکاورهای قدرتمند افسانه‌ای به مقابله بپردازید، بهترین جنگجویان خود را ارتقاء دهید و بهترین تیم را بسازید تا ریتا را شکست داده و شبکه مورفین را نجات دهید.
در نبردهای نفر به نفر در برابر بازیکنان واقعی با استراتژی به مبارزه بپردازید و مناطق جدید را از مکان‌های معروف در فیلم و برنامه تلویزیونی به همین نام آزاد نمایید.
تکاوران مورد علاقه خود را با حرکات نمادینشان مشاهده کنید. این بازی دارای گرافیک خیره‌کننده با کیفیت، و مدل سه‌بعدی شخصیت‌ها با جلوه‌های بصری و انیمیشن‌های شگفت‌انگیز می‌باشد.
تکاوران جدید را آزاد کرده و بیش از 40 جنگجو از فیلم جدید یا تکاوران کلاسیک را جمع‌آوری نمایید.
بهترین تیم خود را بسازید تا برای شما بجنگند. با تیم نهایی خود شما می‌توانید بهترین بازیکنان از سراسر دنیا را به چالش بکشید! بهترین جنگجویان خود را ارتقاء دهید تا پیروزی‌های خود را افزایش دهید!
اتحادها را ایجاد نمایید تا تاکتیک‌ها را مبادله کرده و به اشتراک‌گذاری و چت بپردازید!

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • اصلا نمیاره

دیدگاهتان را بنویسید