آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Pursuit of Light 2 1.2.0

آتش رویاها در ترس و کابوس است، که همچنین در حال بلعیدن دنیا می‌باشد. و نور، عنصر مقابل آتش، می‌تواند آتش را دفع کند. لوسی، تقعیب‌گر نور، که قادر به کنترل نور می‌باشد، سفر خود را برای جمع‌آوری نور و نجات برج رویایی از آتش آغاز می‌نماید. آیا در بازی Pursuit of Light 2 می‌توانید به او کمک کنید؟

 

ویژگی‌ها :

دنباله‌ای برای بازی مستقل در تعقیب نور

همراه لوسی در رویاهای مختلف سفر کنید

دنیاهای رویایی را کاوش کرده و نور برج را پیدا کنید

کنترل ساده با دو دکمه ستاره و ماه برای حرکت

سیستم جدید درخت خورشید برای رشد نهال شما

مأموریت جدید چینی اضافه گردیده است

اضافه شدن حالت چالش، سعی کنید رکورد بزنید

اضافه شدن سیستم اشتراک‌گذاری

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود