آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Heroes 2 : The Undead King v1.0

Heroes 2 : The Undead King یک بازی استراتژیک نوبتی است که در یک دنیای فانتزی اتفاق می‌افتد.

تهدید جدیدی بر قلمرو سایه افکنده است. پادشاه نامیرایان در حال آماده‌سازی نیروهای تاریکی و تسخیر دنیا می‌باشد. در این بازی شما یک شوالیه شجاع هستید که به دنبال تکه‌هایی از نقشه یک عتیقه قدرتمند می‌گردد، که می‌تواند به شکست نامیرایان کمک کرده و در نتیجه قلمرو را نجات دهد.

خود را برای یک سفر هیجان‌انگیز با تعداد زیادی نبرد، عتیقه‌های قدتمند، جادو و سیاه‌چال آماده کنید.

 

ویژگی‌ها :

یک بازی استراتژی نوبتی به سبک بازی‌های کلاسیک

تعداد زیادی موجودات گوناگون برای به خدمت گرفتن

بسیاری عتیقه و کتیبه جادویی برای کشف کردن

دنیایی وسیع و پهناور برای کاوش کردن

فاقد تبلیغات مزاحم یا پرداخت درون‌برنامه‌ای

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود