آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

ZomNomNom v1.0

پیش نیاز : اندروید 2.1 و بالاتر

منشی یک شرکت تحقیقاتی شب هنگام که برای برداشتن چیزی به محل کار خود بازگشته بود متوجه حضور موجودات عجیبی شد که پس از اطلاع دادن به سایر همکاران خود و انجام برخی آزمایشات مشخص شد به دلیل بروز یک مشکل ژنتیکی موجوداتی عجیب و خطرناک ساخته شده اند و آنها را زامبی نامیدند . متاسفانه فهمیدن این موضوع با گذر زمان همراه بوده و باعث فرار زامبی ها به داخل شهر و به خطر انداختن جان انسان ها همراه شده بود .

اکنون وظیفه شما این است است که عزم خود را جزم کرده و برای مقابله با زامبی ها به پا خیزید . سلاح ها را برداشته و برای نابود کردن تمامی زامبی ها گام بردارید . 35 سلاح مختلف در بازی وجود دارد که برای به دست آوردن آنها می بایست تا جایی که می توانید پول جمع آوری کنید . موزیک هیجان انگیز بازی در داشتن یک حس دلهره آور اما زیبا شما را یاری خواهد داد !

 

hajm حجم : 20.57 مگابایت

download دانلود با لینک مستقیم

 

download دانلود با استفاده از بارکد خوان QR ( اگر نمیدانید QR چیست کلیک کنید )

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود