آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Mobile Worker – Time tracker FULL v6.2.7

برنامه Mobile Worker – Time tracker کار شما را آسان‌تر و همراه با بهره‌وری بیشتر می‌سازد.
با استفاده از این برنامه می‌توانید پروژه‌ها، هزینه‌ها و اسناد را مدیریت کرده و زمان را ردگیری نمایید! رابط کاربرپسند و تطبیق‌پذیر این برنامه برای کارگران پروژه‌ای و پیمانکاران که نیاز دارند کارهای مختلف را پیگیری کرده و همه اطلاعات را در جایی امن نگاه دارند عالی می‌باشد.

 

ویژگی‌ها :

ایجاد و مدیریت پروژه‌ها

پیگیری زمان

انواع حالات ساعت

اضافه کردن درآمد

درآمد به صورت ساعتی

دارای ویجت کاربردی

پشتیبانی از برچسب‌ها

گزارش‌گیری اکسل

مدیریت اسناد

عکسبرداری و ضبط فیلم

سازگاری با دراپ‌باکس/گوگل‌درایو

کارکرد آفلاین

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود