بازی ماجراجویانه یافتن سگ بیلی آیکون

Left-Right : The Mansion

بازی ماجراجویانه یافتن سگ بیلی
4.8 (78) امتیاز در گوگل‌پلی
بازی , فکری

Left-Right : The Mansion یک بازی کوچک به سبک پازل درباره یک پسر به نام بیلی است که سگش به نام جی‌جی به یک عمارت بزرگ فرار کرده است. او باید در این مکان اسرارآمیز به ماجراجویی بپردازید و برای پیدا کردن سگش مسیر صحیح را پیدا کرده و به خاطر بسپارد. هر اتاق با یک تصمیم ساده او را به چالش خواهد کشید: چپ یا راست. دو اتاق، اما تنها یکی او را به سمت جلو خواهد برد؛ دیگری او را به ابتدا باز خواهد گرداند.

این یک بازی حافظه است که پر از موجودات عجیب و غریب و غول‌های ترسناک می‌باشد که سعی دارند بیلی را از پیدا کردن سگش باز دارند. یک بازی بسیار ساده و سرگرم‌کننده دوبعدی که از بازی‌های کلاسیک قدیمی الهام گرفته که حتی پس از این همه سال‌ها، ما هنوز هم توالی دکمه‌ها برای رسیدن به هدف را به خاطر داریم.

حافظه انسان چیزی بسیار جذاب است، و این بازی اینجاست تا محدودیت‌های آن را محک بزند. آیا قادر خواهید بود به بیلی کمک کنید جی‌جی را پیدا کند؟ و یا او همیشه در این عمارت دیوانه به دام خواهد افتاد؟ از بازی لذت ببرید.

اطلاعات بیشتر

  • پیش نیاز : Android 4.4 و بالاتر
  • نسخه کنونی : 1.0.7
  • اندازه : 99M
  • تاریخ به‌روزرسانی : 1398/05/08
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام
افزایش لایک و فالوور اینستاگرام با استفاده از نرم‌افزار اینستایار به سادگی تعداد لایک‌ها و فالوورهای خود را افزایش‌دهید. دانلود رایگان اینستایار
  • عالیههههه بازیش مرسی از سایت خوبتون????????❤

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود