Left-Right : The Mansion v1.0.4

Left-Right : The Mansion یک بازی کوچک به سبک پازل درباره یک پسر به نام بیلی است که سگش به نام جی‌جی به یک عمارت بزرگ فرار کرده است. او باید در این مکان اسرارآمیز به ماجراجویی بپردازید و برای پیدا کردن سگش مسیر صحیح را پیدا کرده و به خاطر بسپارد. هر اتاق با یک تصمیم ساده او را به چالش خواهد کشید: چپ یا راست. دو اتاق، اما تنها یکی او را به سمت جلو خواهد برد؛ دیگری او را به ابتدا باز خواهد گرداند.

این یک بازی حافظه است که پر از موجودات عجیب و غریب و غول‌های ترسناک می‌باشد که سعی دارند بیلی را از پیدا کردن سگش باز دارند. یک بازی بسیار ساده و سرگرم‌کننده دوبعدی که از بازی‌های کلاسیک قدیمی الهام گرفته که حتی پس از این همه سال‌ها، ما هنوز هم توالی دکمه‌ها برای رسیدن به هدف را به خاطر داریم.

حافظه انسان چیزی بسیار جذاب است، و این بازی اینجاست تا محدودیت‌های آن را محک بزند. آیا قادر خواهید بود به بیلی کمک کنید جی‌جی را پیدا کند؟ و یا او همیشه در این عمارت دیوانه به دام خواهد افتاد؟ از بازی لذت ببرید.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • عالیههههه بازیش مرسی از سایت خوبتون????????❤

دیدگاهتان را بنویسید