آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Equilibrians v1.0 build 1

موجودات کوچکی هستند که دارای وزن‌های مختلفی بوده و به دنبال تعادل می‌باشند. در بازی Equilibrians وظیفه شما این است که آن‌ها را برا روی الاکلنگ قرار دهید و مطمئن شوید که تعادلشان حفظ می‌شود. یک بازی پازل چالش‌برانگیز برای بازیکنانی از تمامی سنین که به دنبال حل مسأله هستند!

وضعیت الاکلنگ در این بازی توسط عبارات ریاضی نشان داده شده است. در این روش طیفی از مفاهیم ریاضی به صورت تصویری به روشی در دسترس شرح داده شده‌اند. با تعادل الاکلنگ، هدف این است که همچنین تساوی‌های صحیح ریاضی را ایجاد نمایید. بازیکن می‌تواند پازل‌ها را به روشی تجربی حل کرده و غالباً راه حل‌های ممکن متعددی وجود دارد.

 

ویژگی‌ها :

پنج دسته با بیش از ۵۰ مرحله

پازل‌های ایجاد شده به صورت تصادفی

ستاره‌ها و برچسب‌ها را جمع‌آوری کنید

پشتیبانی از چند بازیکن

فاقد تبلیغات مزاحم یا لینک خارجی

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید