آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

ARK Survival Island Evolve 3d v1.19

در بازی ARK Survival Island Evolve 3d شما به عنون بازمانده باید جزیره‌ای وسیع و پر از دایناسور را کشف کنید. باید غذا پیدا کنید، منابع را جمع‌آوری نمایید، سلاح‌ها، لوازم و سپرها را بسازید. در کنار گرسنگی و تشنگی همچنین احساس تنهایی نیز خواهید داشت. تقریباً دیوانه خواهید شد. برای همین است که باید مراقب دایناسور خود باشید. هر دایناسوری را می‌توانید رام کنید. اما اول سعی کنید کوچکترها را رام کنید.

تحولات ناگهانی دنیایی که می‌شناختیم را تمام کرد. همه چیز تغییر کرده است. طبیعت تغییر کرده است. زمانی یک انسان بر طبیعت حکمرانی می‌کرد، اما طبیعت پیروز شد. تقریباً انسانی باقی نمانده. بقا به دلیلی برای وجود تبدیل شد. شما سعی کردید به جزایر دور دست شنا کنید، شایعه‌ها می‌گفتند که آنجا گرم است و پر از منابع و غذا. اما یک طوفان وحشی قایق را واژگون کرد و شما بر روی یک جزیره بیابانی بیدار شدید. آفتاب داغ و گیاهان سبز امیدی برای بقا به شما دادند. صندوقچه‌ای را بر روی ساحل پیدا کردید. ماجراجویی آغاز می‌شود!

در صحراها به کاوش بپردازید. یک جزیره وسیع با مکان‌های باز که برای ماجراجویی ساخته شده‌اند.

 

تغییرات نسخه ۱٫۱۹ :

اضافه شدن ۴ دایناسور جدید

دیدگاه ها

پاسخ دهید