آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Her Majesty’s SPIFFING v1.0 + data

به دنبال تحولات سیاسی در طول تابستان سال ۲۰۱۶ و رویدادهای پس از آن، بریتانیا خود را به طور فزاینده از جامعه جهانی جدا یافت. ناامید از زوای این ملت که روزی بزرگ بود، علیا حضرت ملکه به این نتیجه رسید که نمایندگان منتختب در وست‌مینستر دیگر برای اداره پادشاهی او مناسب نیستند.

با منحل شدن دپارتمان و بازگشت انگلستان به یک دولت استبدادی، بهبودهای فوری و گسترده‌ای اتفاق افتاد. البته ملکه به این نتیجه رسید که بریتانیا به موضع قدرت بر روی زمین بازگشته و شاید زمان آن رسیده تا توجه خود را به جای دیگر معطوف نماید…

با تأسیس نیروی S.P.I.F.F.I.N.G. ، علیا حضرت می‌خواهد یک امپراتوری بریتانیایی کهکشانی را برقرار نماید!

در بازی Her Majesty’s SPIFFING شما فرماندهی سفینه فضایی و خدمه آن را بر عهده دارید و عازم کهکشان‌ها می‌شوید تا به خاطر ملکه و کشور پازل‌ها را حل کنید، در مکالمات شوخ شرکت کنید، با مکان‌های بسته مقابله کنید و در معرض مداوم اشعه‌های کیهانی قرار بگیرید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید