آگهی

امروزه قرآن جز جدایی ناپذیر زندگی ما و خانوادمان شده است. با "قرآن صوتی برهان" در هر زمان و هر مکان این کتاب مقدس همراه ما خواهد بود. گرافیکی بسیار زیبا و جذاب به همراه امکاناتی نظیر کل قرآن کریم، ادعیه و مناجات ها، مداحی ها و مولودی ها، قصه های مذهبی، قبله نما و ذکر شمار

دانلود
آگهی

کودکان ما هوش سرشاری دارند که این هوش و استعداد به کمک اپلیکیشن های کاربردی امروزی بسیار تقویت می شوند. اپلیکیشن "فسقلی" نیز یکی از این برنامه هاست که با محتوا و گرافیک خاص کودکانه خود ساعت ها کودکان شما را بصورت کاملا علمی سرگرم می کند.

دانلود کنید
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال علاوه بر 20 هزار تومان اعتبار هدیه ثبت نام، کارهای خانه‌تان را فقط با چند کلیک به متخصصین مجرب و متعهد کبال بسپارید. کارهایی از قبیل نظافت، نقاشی، کارواش، کاشی و سرامیک، کارهای برقی، کارهای تأسیساتی و ...

دانلود
آگهی

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود در بازی زولا می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند، گیم پلی اصلی بازی زولا شبیه بازیهای رقابتی معروف مثل کانتر است که شما در قالب دو تیم در مقابل هم رقابت می کنید، تیمی که بتوانند بیشترین امتیاز یا تمام افراد تیم مقابل را شکست دهد برنده مسابقه خواهد شد، بازی زولا مخصوص سیستم عامل ویندوز است و به صورت دوره ای مسابقات کشوری برای این بازی به صورت آنلاین برگزار می شود. این بازی کاملا فارسی، به صورت رایگان خدمت شما ارایه می گردد.

همین الان بازی کن

Make sure you survive! v1.0 build 2

سیاره توسط تعداد زیادی سیارک از فضای بیرونی مورد حمله قرار گرفته. در بازی آرکید Make sure you survive! کنترل سیاره را بر عهده بگیرید و اجازه ندهید از ضربات سیارک‌ها آسیب ببیند و سعی کنید ساکنانی که در حال پرواز از سیاره‌های نابود شده می‌باشند را نجات دهید.

در بازی شما باید در برابر شهاب‌سنگ‌های خطرناک جا خالی بدهید. با انواع جایزه‌ها روبرو خواهید شد، آن‌ها را جمع‌آوری کنید تا هرچه می‌توانید امتیاز بالاتری را کسب نمایید. اما مراقب باشید، برخی از آیتم‌های قدرتی خطرناک هستند.

تا جایی که می‌توانید دوام بیاورید، مردم را نجات دهید و جای خود را میان قهرمانان حفظ کنید.

 

ویژگی‌ها :

گرافیک و صداهای بازی شما را در فضا غرق خواهند کرد

۱۲ جایزه متفاوت مثبت و منفی در بازی وجود دارد

تا جایی که می‌توانید قربانی‌ها را نجات دهید

دارای جدول امتیازات و دستاوردهای گوناگون

انجام بازی آسان اما پیروزی در آن دشوار می‌باشد

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید