آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

Make sure you survive! v1.0 build 2

سیاره توسط تعداد زیادی سیارک از فضای بیرونی مورد حمله قرار گرفته. در بازی آرکید Make sure you survive! کنترل سیاره را بر عهده بگیرید و اجازه ندهید از ضربات سیارک‌ها آسیب ببیند و سعی کنید ساکنانی که در حال پرواز از سیاره‌های نابود شده می‌باشند را نجات دهید.

در بازی شما باید در برابر شهاب‌سنگ‌های خطرناک جا خالی بدهید. با انواع جایزه‌ها روبرو خواهید شد، آن‌ها را جمع‌آوری کنید تا هرچه می‌توانید امتیاز بالاتری را کسب نمایید. اما مراقب باشید، برخی از آیتم‌های قدرتی خطرناک هستند.

تا جایی که می‌توانید دوام بیاورید، مردم را نجات دهید و جای خود را میان قهرمانان حفظ کنید.

 

ویژگی‌ها :

گرافیک و صداهای بازی شما را در فضا غرق خواهند کرد

۱۲ جایزه متفاوت مثبت و منفی در بازی وجود دارد

تا جایی که می‌توانید قربانی‌ها را نجات دهید

دارای جدول امتیازات و دستاوردهای گوناگون

انجام بازی آسان اما پیروزی در آن دشوار می‌باشد

دیدگاه ها

پاسخ دهید