No Stick Shooter v1.0

No Stick Shooter یک تجربه جدید از بازی‌های سبک تیراندازی کلاسیک که همه ما می‌شناسیم و عاشقش هستیم را ارائه می‌کند. با بیش از 30 مرحله از زد و خورد بی‌توقف، انواع متنوع دشمنان، سلاح‌های استراتژیک، و یک طرح کنترل منحصربه‌فرد، این بازی پر است از سرگرمی انفجاری!
از سیارک‌های ساده تا مارهای موج‌دار و سلاح‌های غول‌پیکر، این بازی محدوده وسیعی از دشمنان را در برابر شما قرار می‌دهد که هریک از آن‌ها دارای رفتارهای مخصوص به خود می‌باشند.

نقاط قوت و ضعف سلاح‌های متعددی که در اختیار شما قرار دارد را کشف کنید، هریک از این سلاح‌ها با دقت طراحی گردیده‌اند تا در حد امکان به صورت انفجاری شما را راضی کنند!

بازیکنان باید با دقت میان دشمنان و سلاح‌ها تعادل برقرار کنند و مؤثرترین رویکرد را برای هر چالش انتخاب نمایند، تا به بالاترین امتیازها دست پیدا نمایند و بزرگترین انفجارها را ایجاد کنند.

در 30 مرحله چالش‌برانگیز با مبارزه پیشروی نمایید، که شامل 3 مبارزه با غول و اهداف اضافه برای دسترسی در طور مسیر می‌باشند.

آموزش زبان انگلیسی
آموزش زبان انگلیسی اگر می‌خواهید زبان انگلیسی خود را بهبود ببخشید نرم افزار چکامه را از دست ندهید. این برنامه با روشی نوین که تاکنون نمونه آن را ندیده‌اید به شما زبان انگلیسی را آموزش خواهد داد. دانلود کنید

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید