آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با نصب اپلیکیشن کبال، به مجموعه‌ی گسترده‌ای از متخصصان حرفه‌ای خدمات ساختمانی، در زمینه‌های متنوع نقاشی ساختمان، کابینت، پارکت، کاغذدیواری، کاشی و سرامیک و ... دسترسی همیشگی دارید.

دانلود کنید
آگهی

این روزها همه به دنبال بالا بردن اعضای کانال خود و کسب درآمد از اون هستند، با این برنامه اعضای کانال خود را افزایش بدید و کسب درآمد کنید و اعضای کاملا واقعی جذب کنید.

دانلود
آگهی

ویژه همراه اولی ها و ایرانسلی ها به مناسب #دهه_فجر، از 1000 تومان تا 300 هزار تومان شارژ رایگان دریافت کنید.

کلیک کنید

No Stick Shooter v1.0

No Stick Shooter یک تجربه جدید از بازی‌های سبک تیراندازی کلاسیک که همه ما می‌شناسیم و عاشقش هستیم را ارائه می‌کند. با بیش از ۳۰ مرحله از زد و خورد بی‌توقف، انواع متنوع دشمنان، سلاح‌های استراتژیک، و یک طرح کنترل منحصربه‌فرد، این بازی پر است از سرگرمی انفجاری!
از سیارک‌های ساده تا مارهای موج‌دار و سلاح‌های غول‌پیکر، این بازی محدوده وسیعی از دشمنان را در برابر شما قرار می‌دهد که هریک از آن‌ها دارای رفتارهای مخصوص به خود می‌باشند.

نقاط قوت و ضعف سلاح‌های متعددی که در اختیار شما قرار دارد را کشف کنید، هریک از این سلاح‌ها با دقت طراحی گردیده‌اند تا در حد امکان به صورت انفجاری شما را راضی کنند!

بازیکنان باید با دقت میان دشمنان و سلاح‌ها تعادل برقرار کنند و مؤثرترین رویکرد را برای هر چالش انتخاب نمایند، تا به بالاترین امتیازها دست پیدا نمایند و بزرگترین انفجارها را ایجاد کنند.

در ۳۰ مرحله چالش‌برانگیز با مبارزه پیشروی نمایید، که شامل ۳ مبارزه با غول و اهداف اضافه برای دسترسی در طور مسیر می‌باشند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید