آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

The Frankenstein Wars v1.2

در بازی ماجراجویانه The Frankenstein Wars شما دو برادر را کنترل می‌کنید که به مدتی طولانی از راز فناوری رستاخیز فرانکشتاین محافظت می‌کرده‌اند… تا پایان جنگ‌های ناپلئونی.

این یک بازی خام حماسی، خونین و داستان‌محور است که در آن شما تام و آنتون را در یک داستان غیرخطی در انقلاب فرانسه با پس‌زمینه‌ای از جنگ جهنمی و روح بشریت در خطر هدایت می‌کنید و شما تصمیم می‌گیرید که این دو برادر با یکدیگر متحد می‌شوند و یا به دشمنی می‌پردازند.

 

ویژگی‌ها :

8 نقشه تعاملی را کاوش کنید تا به اهداف خود دست پیدا نمایید

با اهداف همیشه در حال تغییر مواجه شوید

داستان و اهداف به زمان حساسند! هرچه زمان بیشتری طی شود، رقبایتان بهتر آماده خواهند گردید

آب و هوا بر بازی تأثیر می‌گذارد

در نبردهای استراتژیک گردان را هدایت کنید

تصاویر اصلی توسط رافاتر

موسیقی فراگیر با طعم کلاسیک

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود