آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Battleships – Fleet Battle v2.0.19

همه دست ها روی میز! ناوگان دشمن مشاهده شده! سیستم رادار خراب گردیده و به عنوان افسر سلاح ها، وظیفه شماست تا سلاح ها را هدایت کرده و دشمن را غرق نمایید.
بازی Battleships – Fleet Battle نبرد کلاسیک دریایی را با یک ظاهر طرح آبی به گوشی و تبلت اندرویدی شما می‌آورد. این بازی همه چیزهایی که عنوان کلاسیک آن را محبوب ساخته بود را در خود دارد. کشتی پس از کشتی را شکست دهید و از رتبه بندی ها بالا بروید، از ملوان تازه کار تا دریاسالار کشتی.
خود را در برابر کامپیوتر و یا دوستانتان قرار دهید و ثابت کنید یک فرمانده ناو واقعی هستید. اگر به دنبال یک بازی سرعتی به سبک نبرد ناوهای جنگی هستید، آن را یافته اید.

 

ویژگی ها:

با دوستانتان آنلاین، و از طریق وای فای و بلوتوث بازی کنید

بازی سریع چندنفره به صورت 24 ساعته

ناوگان خود را از ناوهای جنگی سه بعدی جمع آوری کنید

بازی را در دو حالت استاندارد و کلاسیک انجام دهید

با صعود از رتبه بندی ها مدال بدست بیاورید

چت رایگان (با کنترل والدین) با کل دنیا

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود