Big Time Cash. Make Money Free v2.8.2

Big Time Cash. Make Money Free تنها برنامه‌ای است که در آن می‌توانید با انجام بازی‌های رایگان پول کسب کنید! تاکنون هزاران دلار به بازیکنان خوش‌شانسی مانند شما داده شده است!

تنها کاری که باید انجام دهید این است که هرکدام از بازی‌ها را انجام داده و حداقل یک بلیت برای ورود به بخش جایزه بدست بیاورید. هرچه بلیت بیشتری بدست بیاورید شانس برنده شدن جایزه نقدی نیز برایتان بیشتر خواهد شد! در زمان قرعه‌کشی چک کنید شاید نام شما بر روی بلیت برنده باشد! جایزه برنده از طریق انتقال پول پی‌پال پرداخت می‌شود.

بسیار ساده است، هر بار قرعه‌کشی این برنامه بخشی از درآمد تبلیغاتی را به یک برنده خوش‌شانس می‌دهد. هرچه کاربران برنامه بیشتر شود، دلار‌های بیشتری نیز پرداخت خواهد شد. در این برنامه خبری از پرداخت درون برنامه‌ای و یا پول خرج کردن برای برنده شدن نیست. توسعه‌دهندگان برنامه نام مدل خود را برنده شدن رایگان می‌نامند.

آگهی
آگهی
ردیابی با شماره موبایل
ردیابی با شماره موبایل با استفاده از نرم‌افزار ردیابی پیجو می‌توانید گوشی موبایل همسر ، فرزندان و سالمندان را بدون نیاز به اینترنت ردیابی کرده و موقعیت مکانی آنها را روی نقشه گوگل مشاهده کنید. دانلود کنید

دیدگاه ها

  • خخخخخخیییییییلللللللییییییی خخخخخخوووووووببببببببهههههههه

  • خیلی خوبه

دیدگاهتان را بنویسید