آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Fatal Raid v1.5.340 + data

Fatal Raid یک بازی اکشن برای اندروید می‌باشد که در آن آخرالزمان زامبی‌ها به حقیقت پیوسته است. کشتار در خیابان‌های شهر نوا غوغا می‌کند. همه چیزی که در میان رهایی و نابودی کامل ایستاده، گروهی از سربازان ممتاز است. آیا می‌توانید از عهده مبارزه با زامبی‌ها و پس گرفتن شهر برآیید؟
این یک بازی اکشن اول شخص است که تاکنون ندیده‌اید. این یک بازی موبایل ساده نیست، بلکه تجربه کامل اول شخص را در نوک انگشتانتان به شما ارائه می‌دهد. از حالت تک‌نفره پیچیده و داستان‌محور تا نبردهای بلادرنگ نفر به نفر، این بازی دارای عمقی بی‌نظیر و قابلیت بازی مجدد می‌باشد.
در کمپین تک‌نفره همزمان که به سوی مرکز شهر حرکت می‌کنید، کشف نمایید چه چیزی در شهر نوا رخ داده است. همچنان که در خیابان‌های جنگ‌زده به مبارزه می‌پردازید، کشف خواهید نمود که زامبی‌ها تنها دشمنانی نیستند که سر راه شما ایستاده‌اند…

 

ویژگی‌ها :

ساعت‌ها صداگذاری به همراه صحنه‌های میان‌پرده

محدوده‌ای وسیع از سلاح‌ها برای آزاد کردن

نبردهای حماسی در برابر غول‌ها با جایزه‌های منحصربه‌فرد

نبردهای مرگ نفر به نفر

مأموریت بمب‌گذاری نفر به نفر

در حالت بقاء در برابر امواج زامبی‌ها دوام بیاورید

سیستم قوی قبیله که در آن می‌توانید با دوستان خود بازی کنید

دیدگاه ها

پاسخ دهید