آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Amigo Pancho 2: Puzzle Journey v1.3.2

آیا برای بهترین پازل ماجراجویی آماده‌اید؟ بازی محبوبی که بیش از ۵۰۰ میلیون بار بازی شده بود! در این بازی باید به آمیگو پانچو کمک کنید تا به بالای کوه برسد!
در بازی Amigo Pancho 2: Puzzle Journey شما باید پرواز کرده و به بالای کوه دست پیدا نمایید. آسان نخواهد بود زیرا مراحل بسیار دشواری پیش رویتان است. باید مطمئن شوید بالن‌هایتان از بین نمی‌روند زیرا شما با استفاده از آن‌ها حرکت می‌کنید. زمانی که درباره هر گام با دقت فکر ‌کنید، مطمئناً موفق خواهید شد.

 

ویژگی‌ها :

گیم‌پلی پازل با فیزیک تعاملی

پاک کنید، بچرخانید، منفجر کنید، بترکانید و فکر کنید…

به پانچو کمک کنید بالا و بالاتر برود

مراقب باشید این بازی پازل بسیار اعتیادآور است!

همراه دوستان و خانواده‌تان بازی کنید

ارائه مراحل جدید به صورت ماهیانه

مراقب تله‌ها باشید و از تمامی مراحل عبور کنید

دیدگاه ها

پاسخ دهید