آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

بازی رایگان بیلیارد ایرانی هشت امکان بازی یک به یک با کاربران ایرانی امکان بازی با دوستان خود همراه با مسابقات (تورنامنت های) میلیونی درون بازی به صورت ماهیانه و چندین امکانات جذاب دیگر امکان نصب بر روی سیستم عامل اندروید دارای مجوز رسمی از بنیاد بازی های رایانه ای

دانلود برای اندروید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Mystery Trackers: Paxton Creek Avenger v1.0.0 + data

در بازی ماجراجویانه Mystery Trackers: Paxton Creek Avenger یک موجود اسرارآمیز به نام خونخواه نهر پاکستون، دختر فرمانده شما را ربوده و در حال ایجاد وحشت در تئاتر پر از مردم بی‌گناه می‌باشد. ظاهراً آن‌ها سازمان مرموز ترکرز را مقصر همه مصیبت‌های جامعه می‌دانند، و قصد دارند تا پسران و دختران آن‌ها را مجازات نمایند. ممکن نیست اجازه دهید این اتفاق بیفتد، پس شکار را آغاز کنید!
پشت پرده این اتفاقات و پنهان‌کاری‌ها چیست و چرا یک دختر بی‌آزار را ربوده‌اند؟ باید از تمامی مهارت‌های استنتاجی خود استفاده کنید تا پرونده را حل نمایید.
از دید حرارتی خود استاده کنید تا آدم‌بدها را ردیابی نمایید. ابزار جدیدتان در حل پازل‌های رمزی به شما کمک خواهند کرد. یک بار دیگر همراه قابل اعتماد شما اینجاست تا به حل پازل‌های افسانه‌ای و بازی‌های کوتاه به شما کمک کند.
در فصل جایزه به نجات تیم کمک کنید. در یک ماجراجویی دیگر به تئاتر بازگشته و از محتوای اضافه نسخه کلکسیونر لذت ببرید.
هزاران اشیاء پنهان را بیابید و تعداد زیادی از بازی‌های کوتاه و پازل‌ها را حل نمایید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

اپلیکیشن علی بابا

محبوب ترین اپلیکیشن سفر


دانلود بستن