آگهی

ردیابی بدون نیاز به gps و اینترنت!! (نسخه جدید) نمایش لیست تماس و و پیام کوتاه ردیابی و کنترل از از راه دور با وارد کردن شماره موبایل؛نرم افزار ردیاب شماره موبایل کاملا ایرانی و فارسی ؛ قیمت این برنامه تنها 8500 تومان میباشد .

دانلود
آگهی

با بهره گیری از نرم افزار خلافی خودرو می توانید لیست کامل خلافی های خود را با ریز جزییات در دستگاه اندرویدی خود ببینید

دانلود کنید
آگهی

اپلیکیشن «انگوری» یک اپلیکیشن کاملا خاص برای کودکان است که با کلی قصه جذاب و داستان های شنیدنی, ساعت ها آنها را سرگرم خواهد کرد. انگوری کلی امکانات داره: قصه های کودکانه، قصه شب، داستان های کودکانه، شعر کودکانه، لطیفه، چیستان و ...

دانلود
آگهی

هم بازی و سرگرمی، هم آموزش و یادگیری، همگی در بازی «نخودی». بازی «نخودی» یک بازی کاملا جذاب برای دستگاه های اندرویدی، موبایل و تبلت ها است که با گرافیک و کاراکترهای منحصربفرد بچه ها را ساعت ها سرگرم خواهد کرد.

دانلود کنید

Network Restart v1.0.2

آیا قطعی سیگنال شبکه را تجربه می‌کنید؟ ارتباط شما همیشه نوسان دارد؟ همیشه برای اینکه قدرت سیگنال خوبی بدست بیاورید گوشی خود را ری‌استارت می‌کنید؟

شما برنامه صحیح را برای حل مشکلات رایج شبکه یافته‌اید.

Network Restart به شما امکان می‌دهد تنها با یک کلیک سیگنال شبکه خود را ری‌استارت کنید. از ری‌استارت گوشی، هر بار که اتصالتان قطع می‌شود اجتناب نمایید.

پس از ری‌استارت شدن سیگنال بهترین سیگنال را بدست خواهید آورد. اگر سیگنال پرقدرتی در منطقه وجود نداشته باشد، پس اتفاقی رخ نخواهد داد.

 

ویژگی‌ها :

راه‌اندازی مجدد سیگنال شبکه موبایل و تنظیم بهترین سیگنال موجود در منطقه

تنها با یک کلیک می‌توانید سیگنال شبکه را ری‌استارت کنید

دارای ویجت کاربردی برای صفحه نمایش برای ری‌استارت شبکه

نمایش اطلاعات قدرت سیگنال و سیگنال (شامل اطلاعات سیم‌کارت و گوشی)

دیدگاه ها

پاسخ دهید