آگهی

تریتریتکس (3Tex)، یک پلتفرم جامع مبادله ارزهای دیجیتال است که با مشارکت جمعی از نخبگان و فعالان پیشرو در حوزه فناوری از معتبرترین دانشگاه‌های کشور شکل گرفته است. این پلتفرم با هدف مهیا کردن محیطی امن و نوآور برای مبادله رمز ارزها، سرمایه‌گذاری، ارائه محصولات و خدمات جدید و آموزش مفاهیم بلاکچین، پا به عرصه بازار ارزهای دیجیتال گذاشته است..

ورود به سایت
آگهی

Utopia نام اپلیکیشن پیام رسان می باشد که شما بوسیله آن می توانید پیام‌های صوتی ، فایل‌ها را انتقال داده و یا چت‌ها و کانال‌های گروهی را ایجاد نموده و ایمیل ارسال نموده و بحث خصوصی انجام دهید.

دانلود

Material Notification Shade v10.37

برنامه Material Notification Shade ویژگی‌های اندروید نسخه 8.0 اوریو را به بخش اعلان‌های دستگاه شما آورده و قابلیت‌های سفارشی‌سازی فراوان را به شما ارائه می‌کند تا کاری کنید دستگاهتان متمایز باشد.
یک جایگزین برای پنل اعلان‌های پیش‌فرض دستگاه شما که از تشخیص ژست لمسی استفاده می‌کند تا یک منوی تنظیمات سریع سفارشی را برایتان فراهم کند که زمانی که آن را به پایین می‌کشید اعلان‌های شما را نمایان می‌سازد.

 

ویژگی‌ها :

تم‌های پیش‌فرض اندروید نسخه نوقا و اوریو

سفارشی‌سازی کامل رنگ برای تمامی عناصر

اعلان‌های قدرتمند: دریافت، خواندن، تعویق انداختن یا رد کردن

قابلیت پاسخ سریع مستقیماً از بخش اعلان

گروه‌بندی اعلان‌های برنامه‌ها برای کنترل و مدیریت آسان‌تر

تم برنامه از اندوید نسخه 8.0 اوریو الهام گرفته شده است

می‌توانید رنگ متفاوتی برای پس‌زمینه و پیش‌زمینه انتخاب کنید

قابلیت تغییر میزان روشنایی رنگ نوار اسلایدر

می‌توانید تصویر پروفایل خود را برای نمایش انتخاب کنید

امکان تغییر قالب تنظیمات سریع (تعداد ستون و ردیف)

آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته
آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته - اگر به دنبال تقویت مهارت های شنیداری و گفتاری خود هستید - اگر می‌خواهید گرامر زبان انگلیسی را به صورت کامل بیاموزید - اگر می‌خواهید واژگان مهم انگلیسی را به صورت موثر بیاموزید کافیست نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا (0 تا 100) را دریافت کنید. نرم افزار آموزش زبان انگلیسی شیوا

پاسخی بگذارید

پرش به لینک دانلود